Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія відкрила кримінальну справу через затримання керівника "РИА Новости" Вишинського

Там вважають, що Вишинському перешкоджають поширювати "об'єктивну інформацію" про події в РФ і Україні.

Слідчий комітет Росії відкрив кримінальну справу через затримання керівника "РИА Новости", якому СБУ оголосила про підозру у держзраді.

Про це йдеться на сайті СК РФ.

У РФ вважають, що його затримали, аби перешкоджати поширенню "об'єктивної інформації про події на території Російської Федерації і України". Розслідування розпочали за статтями 144 Кримінального кодексу Росії (перешкоджання юридичній діяльності журналіста) та 299 (притягнення завідомо невинуватої особи до кримінальної відповідальності).

ВідеоСБУ затримала керівника російського інформагентства "РИА Новости Украина"

Кирила Вишинського підозрюють у державній зраді. Слідчі кажуть, Москва йому щедро платила за антиукраїнську діяльність - 50 тисяч євро щомісяця, російське громадянство і медаль за Крим. В офісі пропагандистського ЗМІ правоохоронці провели обшуки і кажуть - мають усі необхідні докази.

СБУ затримала керівника російського інформагентства "РИА Новости Украина"

Керівник філії пропагандистського агентства “РИА Новости Украина” Кирило Вишинський був затриманий співробітниками СБУ 15 травня. Після проведених обшуків у приміщенні редакції йому закидають підривну інформаційну діяльність, антиукраїнську пропаганду в інтересах Росії. За даними Служби безпеки, російський журналіст навесні 2014 року відвідав окупований Крим, після чого готував статті з виправданням анексії. Він готував матеріали про підтримку терористичних “Л/ДНР”. При цьому фінансування на таку діяльність, за даними слідства, надходило через Сербію із Росії. Щомісяця - 53 тисячі євро. Під час проведення обшуків у Вишинського були знайдені паспорти громадянина РФ та України, а також російські державні нагороди.

Своєю чергою, російські пропагандистські ресурси стали на захист Вишинського. Міністерство закордонних справ Росії надіслало Україні ноту протесту через обшуки в офісі інформагентства. Справою Кирила Вишинського займатиметься прокуратура АР Крим, яка на період окупації розташовується у Херсоні. За словами дружини затриманого, у Вишинського є “деякі” проблеми зі здоров’ям.

Залиште свій коментар

Вибір редакції