Росія відкрила посольство в Абхазії

Посольство було створене розпорядженням прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна.

Росія відкрила дипломатичне представництво в Республіці Абхазія. Про це повідомив посол РФ в Сухумі Семен Григор’єв.

"Дипмісія прибула до республіки 30 квітня і приступила до роботи на території республіки. Цього дня я дуже чекав, чекає велика робота по виконанню Договору про дружбу і співпрацю і взаємодопомогу, підписаному між РФ і Абхазією ", - сказав він.

"Як відомо, вірча грамота була вручена президентові Абхазії ще в грудні минулого року, посольство формально було створене недавно розпорядженням прем'єр-міністра РФ", - уточнив посол.

Григор’єв розповів, що в штаті посольства "кілька десятків людей". Сам посол вже встиг провести низку зустрічей в уряді Абхазії.

Будівлю російського посольства поки не збудовано, тому дипмісія спочатку розташовуватиметься в приміщенні колишнього штабу миротворчих сил СНД на території санаторію "Сухум". Співробітники посольства тимчасово також проживатимуть в одному з корпусів військового санаторію.

"У перспективі буде побудовано посольство і резиденцію посла на тих ділянках, які люб'язно виділив уряд Республіки Абхазія", - зазначив Григор’єв.

Як відомо, після серпневого російсько-грузинського конфлікту у 2008 році, РФ визнала незалежність Абхазії та Південної Осетії, натомість республіки дозволили розмістити на своїй території російські військові частини.

Читайте також:

НАТО звинуватило Росію в порушені миру з Грузією

Грузинська опозиція хоче об'єднатися з Осетією та Абхазією

Частини російської армії увійшли до Абхазії

Білорусія поки не збирається визнавати Осетію та Абхазію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: