Росія відмовилася підписувати підсумкову заяву Всесвітнього гуманітарного саміту ООН

Таке рішення було висловлено в листі та надіслано всім постпредам держав-членів ООН.

Росія не буде підписувати підсумкову заяву Всесвітнього гуманітарного саміту ООН, який відбудеться 23-24 травня в Стамбулі.

Лист з таким рішенням був поширений серед постпредів держав-членів ООН, повідомляє DW.

Причиною такого кроку стало "розчарування" російської сторони про те, як готувався саміт, а також той факт, що її пропозиції виявилися не відображені в підсумковій заяві.

"Наша делегація не готова підписувати які-небудь зобов'язання", - йдеться в листі.

Також, як повідомляє видання, Росія має намір відправити на саміт делегацію більш низького рангу, ніж це планувалося спочатку.

Своєю чергою, представник ООН Стефан Дуяррич відкинув російську критику. За його словами, підготовка до саміту в Стамбулі йшла протягом останніх трьох років, і в консультаціях могли брати участь всі країни.

Нагадаємо, раніше виступаючи на засіданні Світла Безпеки ООН по боротьбі з тероризмом, Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко звинуватив Росію у фінансуванні тероризму в цілях поширення ідеології "Русского мира".

Він заявив, що войовничі екстремістські ідеології являють собою серйозну загрозу міжнародному миру і безпеці, і рішуче засудив безчинства "Ісламської держави ірак Леванте" (ІДІЛ) і "Аль-Каїди".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: