Росія відновила постачання газу в Білорусь

Мінськ погасив заборгованість за російський газ і "Газпром" відновив постачання палива до сусідньої республіки в повному обсязі.

"Газпром" підтвердив оплату Мінськом поставок російського газу і повідомив, що відновлює постачання газу Білорусі в повному обсязі.

Як повідомила прес-секретар президента РФ Наталія Тімакова, відбулася телефонна розмова між Дмитром Мєдвєдєвим та головою правління ВАТ "Газпром" Олексієм Міллером.

"Міллер у телефонній розмові проінформував президента про те, що білоруська сторона повністю оплатила поставки газу згідно з контрактом, і "Газпром" ухвалив рішення відновити постачання газу в Білорусь у повному обсязі", - сказала Тімакова.

Ввечері 23 червня віце-прем'єр Білорусі Володимир Семашко повідомив, що Мінськ погасив заборгованість за газ, перерахувавши "Газпрому" 187 мільйонів доларів.

Нагадаємо, з понеділка "Газпром" почав урізати постачання газу Білорусі, щоб змусити розрахуватися з боргами за паливо. У відповідь на це білоруський президент Олександр Лукашенко оголосив, що доручив припинити транзит російського газу до Європи, поки "Газпром" не оплатить свій борг - за прокачування газу. "Газова війна" викликала неабияку стурбованість країн Євросоюзу, які закликала обидві сторони якомога скоріше владнати свою суперечку.

Читайте також:

Білорусь погасила газовий борг перед Росією

Литва стала першою жертвою "газової війни" Росії та Білорусі

"Газпром" урізав поставки газу Білорусі на 60%

Україна оголосила нейтралітет у "газовій війні" Росії та Білорусі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: