Росія відновить випробування "Булави" наступного літа

З борту важкого ракетного підводного крейсера стратегічного призначення Дмитро Донський буде виконано як мінімум два пуски цієї ракети.

Випробування міжконтинентальної балістичної ракети морського базування "Булава" поновляться влітку поточного року.

Випробування Булави будуть продовжені влітку 2010 року.

Про це повідомляє джерело в Головному штабі Військово-морських сил Росії. З борту важкого ракетного підводного крейсера стратегічного призначення Дмитро Донський буде виконано як мінімум два пуски цієї ракети.

"Якщо ці пуски "Булави" пройдуть вдало, в цьому ж році восени випробування триватимуть з борту її "штатного носія" - атомного підводного крейсера "Юрій Долгорукий". Спочатку пройде одиночний пуск ракети, а потім, в разі успіху, - залповий пуск (ракети стартують одна за одною з інтервалом у кілька секунд)", - уточнили в Головному штабі ВМФ.

Нагадаємо, наприкінці грудня міністр оборони Росії Анатолій Сердюков заявив, що Міноборони РФ не має наміру відмовлятися від міжконтинентальної балістичної ракети морського базування "Булава". У свою чергу головком ВМФ Росії Володимир Висоцький заявив, що випробування "Булави" продовжаться тільки після з'ясування всіх причин попередніх невдалих стартів.

Міжконтинентальна балістична ракета морського базування Р30 3М30 "Булава-30" (для використання в міжнародних договорах - РСМ-56, за класифікацією НАТО - SS-NX-30) - новітня россійская триступінчата твердопаливна ракета, призначена для розміщення на підводних човнах нового покоління проекту 955 (клас Борей).

Останній пуск "Булави" стратегічної атомним підводним човном Дмитро Донський був зроблений 9 грудня і виявився невдалим. Перші два ступені ракети відпрацювали в штатному режимі, однак на наступному, третьому етапі в траєкторії відбувся технічний збій. За даними контролю, зафіксована нестійка робота двигуна третього ступеня. До цього було проведено 11 випробувальних пусків "Булави", тільки п'ять з них були визнані успішними.

Читайте також:

Росія провела пуск найпотужнішої балістичної ракети "Сатана"

Міноборони РФ не відмовиться від ракети "Булава"

Наступні випробування ракети "Булава" відбудуться у січні 2010 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: