Росія відповість Грузії

Російський представник при ООН має намір відповісти на звинувачення Грузії щодо "ракетного інциденту".

Постійний представник Росії при ООН Віталій Чуркін має намір у вівторок відповісти на звинувачення Грузії у зв'язку з "ракетним інцидентом", повідомив представник російської місії.

За його словами, з цією метою російський постпред проведе в ООН спеціальну прес-конференцію. Він відзначив, що Росія підготувала аргументовану відповідь на звинувачення, які за гарячими слідами після інциденту висунув постійний представник Грузії при ООН Іраклій Аласанія, поклавши на російську сторону відповідальність за порушення повітряного простору своєї країни 6 серпня.

Відповідь базуватиметься на висновку російських експертів, зробленому за підсумками проведеного розслідування інциденту.

Російські військові експерти, які в п'ятницю завершили розслідування, "розвалили" грузинську версію події, заявив минулого тижня посол по особливих дорученнях МЗС Росії Валерій Кеняйкін.

"Постпред Росії має намір дати відсіч передчасним і провокаційним заявам грузинського дипломата, що прозвучали в ООН, опираючись на конкретні факти", - сказав дипломатичний представник.

За твердженням грузинської сторони, 6 серпня два літаки з російськими розпізнавальними знаками вторглися в повітряний простір Грузії і випустили ракету по РЛС в районі міста Гори. За даними миротворців у зоні грузино-осетинського конфлікту, літак прилетів в цей район з території Грузії і туди ж повернувся.

Керівництво генштабу Озброєних сил Росії заперечує факт яких-небудь польотів російських літальних апаратів в указаний час в повітряному просторі, прилеглому до території Грузії.

Минулого тижня Росія заблокувала в РБ ООН ухвалення заяви по "ракетному інциденту" у зв'язку з відсутністю достатньої інформації і експертних висновків, необхідних для обґрунтованих висновків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: