Росія відповість НАТО створенням на заході трьох нових дивізій

Міністр оборони РФ вважає це головним завданням на 2016 рік.

В 2016 році в західному напрямку будуть створені три нових дивізії Росії. Про це Reuters заявив глава Міноборони РФ Сергій Шойгу. На його думку, це є найбільш важливим завданням на рік, оскільки в 2015 році НАТО провело навчання неподалік кордонів Росії.

Сергій Шойгу додав, що необхідно не тільки сформувати дивізії, а й створити полігони, місця зберігання техніки і табори для проживання особового складу, повідомляє РБК.

Міністр оборони РФ додав, що в 2016 році у всіх військових закладах будуть проведені позапланові перевірки бойової підготовки, особлива увага буде приділятися саме передислокації військових на далекі відстані.

Як повідомлялося раніше, у червні 2015 року Північноатлантичний Альянс провів масові навчання військових поблизу кордонів Росії - на території Польщі і країн Балтії. У навчаннях взяли участь 11 тис. солдатів, 40 військових літаків і близько 500 одиниць техніки.

Таким чином, Росія створила нову стратегію національної безпеки, в якій йдеться про "нарощування силового потенціалу" НАТО і про "порушення норм міжнародного права". Своєю чергою, у НАТО назвали претензії з боку РФ безпідставними.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що влада РФ в 2016 році планує провести понад 100 командно-штабних тактичних і спеціальних навчань ракетних військ стратегічного призначення. Крім того, в Росії заплановано 16 запусків міжконтинентальних балістичних ракет.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: