Росія відправила сторожові катери на захист кордонів Абхазії

Грузинські судна-порушники в акваторії Чорного моря біля берегів Абхазії затримуватимуться російськими прикордонниками.

Росія відправить 10 сучасних прикордонних катерів нових проектів "Соболь" і "Мангуст" для охорони морського кордону Абхазії. За даними джерел у прикордонній службі ФСБ, формування дивізіону відбудеться в населеному пункті Очамчіра.

Як повідомлялося, в абхазькій Очамчирі Росія також планує розмістити пункт базування кораблів російського Чорноморського флоту.

На цьому тижні в керівництві прикордонної служби РФ заявили, що судна-порушники з Грузії в акваторії Чорного моря біля берегів Абхазії затримуватимуться російськими прикордонниками.

"Якщо є порушення кордону, ми діємо відповідно до закону. Якщо ми охороняємо кордон, ми затримуємо і вживаємо відповідних заходів", - наголосив заступник керівника прикордонної служби ФСБ, генерал-полковник Віктор Труфанов.

"Ми зробимо все, щоб забезпечити безпеку Російської держави, безпеку Абхазької держави. Завдання є, і ми його виконаємо, - будьте упевнені", - сказав він, додавши, що "прикордонна служба знищувати нікого не буде і не збирається".

За словами генерала, російські прикордонники завершать створення системи охорони морських просторів Абхазії в листопаді.

Нагадаємо, раніше президент Абхазії Сергій Багапш віддав наказ ВМФ республіки знищувати грузинські кораблі, що порушують абхазький морський кордон.

У Грузії категорично протестують проти того, щоб абхазький кордон охороняли росіяни. Грузинське МЗС заявило, що Тбілісі має намір використати "всі наявні правові і політичні можливості для припинення спроб Росії втрутитися у затримання грузинською стороною судів у водах Абхазії".

Читайте також:

Президент Абхазії наказав знищувати грузинські кораблі-порушники

Грузія чекає на провокації Росії в Чорному морі

Грузія розцінюватиме роботу берегової охорони РФ в акваторії Абхазії як піратство

Росія домовилася про військову співпрацю з Абхазією і Південною Осетією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: