Росія вимагає від Європи пояснень щодо причини масових захворювань

Росія чекає від Європи пояснень, що саме стало джерелом масових захворювань кишковою інфекцією. Тільки після цього, РФ зможе зняти заборону на ввезення овочів.

Позиція Росії щодо ввезення овочів з Європи залишиться незмінною доти, доки санітарні служби не отримають офіційних пояснень, що є джерелом масових захворювань кишковою інфекцією серед жителів європейського континенту.

Про це заявив головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко.

Небезпечна кишкова інфекція в Європі, жертвами якої вже стали близько 19 людей, спочатку була зафіксована на півночі Німеччини.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), випадки захворювання зареєстровані вже в 13 країнах Європи.

Росспоживнагляд запровадив обмеження на ввезення з усіх країн ЄС овочів - ймовірних джерел інфекції.

"Коли скажуть, що це не овочі, тоді ми відкриємося", - сказав Онищенко.

За його словами, Росія вже місяць - з 25 квітня - чекає на "зрозумілу і об'єктивну оцінку" тієї ситуації, яка склалася в Європі.

"Але її немає. Більше того, на цьому тижні в Брюсселі під час переговорів, які вів Ігор Іванович Шувалов з еврокомісаріатом, я про це сказав. А тоді у нас ще була закрита Німеччина й Іспанія, яку вони необґрунтовано звинувачували в цій експансії інфекції на територію Німеччині. Усім зрозуміло, що там цього не було, але нам потрібна офіційна позиція", - заявив головний санітарний лікар.

Онищенко ще раз підкреслив, що Росія не поквапилася з обмеженнями на ввезення овочів з Європи, а зробила все, щоб убезпечити своїх громадян від невідомої інфекції.

Він нагадав, що в Європі хворіють не діти і люди похилого віку, як це буває у випадку з звичними штамами кишкової інфекції, а хворіє працездатне населення, серед якого 61% - жінки.

Читайте також: 

Європа в паніці: смертоносна кишкова інфекція дісталася до Фінляндії

У Європі заявляють про можливу епідемію небезпечної кишкової інфекції

Небезпечна кишкова інфекція поширилася по 12 країнах Європи

В Єропі продовжує зростати число жертв таємничої кишкової інфекції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: