Росія випробувала нову ракету

Випробування нової крилатої ракети комплексу "Іскандер" пройшли успішно

Випробування нової крилатої ракети комплексу "Іскандер" пройшли успішно. Про це заявив перший віце-прем'єр Сергій Іванов на нараді президента РФ з членами уряду.

Іскандер
На запитання Президента РФ Володимира Путіна: як пройшли випробування нової крилатої ракети і яка точність попадання в ціль, Іванов відповів, що "гарний результат з урахуванням попередніх випробувань". "У нас є об'єктивні дані контролю, зокрема фотографічного, які показують, що випробування пройшли успішно. Відхилення макету ракети від точки приводу склало один метр", - сказав Іванов.

За його словами, це були перші випробування крилатої ракети, які ще не перейшли в стадію льотних випробувань, повідомляє РИА "Новости".

Нагадаємо, що модернізований ракетний комплекс "Іскандер" здатний вражати об'єкти систем протиповітряної і протиракетної оборони (ППО і ПРО), вогняні засоби, авіаційну техніку на аеродромах. На одній мобільній пусковій установці розміщено дві ракети з бойовою частиною вагою 480 кілограмів кожна, дальністю польту від 50 до 280 кілометрів. Бойовий розрахунок комплексу складається з трьох людей. Погрішність при ураженні цілі - плюс-мінус два метри.

Випробування крилатої ракети для оперативно-тактичного ракетного комплексу (ОТРК) "Іскандер" планується завершити в 2008 році, повідомив раніше главнокомандувач Сухопутних військ генерал армії РФ Олексій Маслов.

Ракетний комплекс оперативно-тактичного призначення "Іскандер-М" стоїть на озброєнні Сухопутних військ РФ. Раніше "Іскандер-М" використовував тільки балістичні ракети. Після успішних випробувань і прийняття на озброєння він зможе використовувати і високоточні крилаті ракети. Випробування нової крилатої ракети для ОТРК "Іскандер" в кінці травня пройшли успішно.

Президент РФ 31 травня заявив, що випробування Росією нових ракет, можливість виходу з ДОВСЕ - це відповідь на односторонні, жорсткі і необґрунтовані дії партнерів, зокрема їх вихід з договору по протиракетній обороні і розміщення її елементів в Європі. На прес-конференції у Відні 23 травня Путін назвав плановане розміщення елементів ПРО в Європі "абсолютно шкідливою річчю".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: