Росія вироблятиме ракети "Булава-М"

Росія прийняла рішення про серійне виробництво балістичних ракет "Булава-М". Можливо, їх дію можна буде побачити не тільки на випробуваннях.

Пуск ракети "Булава-М"
(Фото: nashavlast.ru)
В Росії ухвалено рішення щодо серійного виробництва балістичних ракет ”Булава-М”. 

Про це повідомив головнокомандувач Військово-Морського флоту Російської Федерації адмірал Володимир Масорін.

За його словами, ВМФ РФ цього року проведе ще два випробувальні пуски новітньої балістичної ракети ”Булава-М (морського базування) ”, повністю випробування планується завершити в 2008 році. 

”Ми не сумніваємося в успішному випробуванні ракетного комплексу ”Булава-М”, у нас немає ніяких сумнівів. У створення цього комплексу вкладено колосальну кількість інтелектуальної праці і коштів”, - повідомив головком.
 
Він також розповів журналістам, що Військово-Морський флот планує випробувати новітню ракету на максимальну дальність польоту.


 
”Нам треба буде стріляти далі, ніж ми стріляємо”, - зазначив Масорін. ”Можливо, ця стрілянина вийде за рамки випробувань. Зараз триває підготовка до цих пусків, яка займе більше року. Потрібно буде визначити параметри, місця приземлення і тому подібне”, - сказав він. 

Головком особливо наголосив на тому, що параметри випробувань є цілком таємною інформацією: ”Їх не повинен знати ніхто, навіть ті, хто використовує ракету. Це супер-секретна цифра. Той, кому належить, про це знатиме, це керівники країни”. 

Ракета
Lenta.ru
Ракета "Булава-М" має розрахунковий радіус у 8 тисяч кілометрів.
Випробування ”Булави” тривають з осені 2004 року. Вони починалися успішно, проте 3 пуски поспіль, що відбулися в другій половині 2006 року, виявилися невдалими. 

Останні за часом випробування пройшли 28 червня 2007 року: ”Булава” була запущена з борту атомного ракетного крейсера ”Дмитрий Донской” з акваторії Білого моря і у встановлений час досягла полігону Кура на Камчатці. 

Балістична ракета ”Булава” морського базування має розрахунковий радіус дії 8 тисяч кілометрів. Вона повинна стати головною зброєю нових стратегічних підводних ракетоносців проекту 955 ”Борей”. Головний підводний човен цієї серії - ”Юрій Долгорукий” - був спущений на воду у квітні 2007 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: