Росія вітає засудження Дем'янюка

У Росії зазначили, що вирок Мюнхенського суду - це також відповідь тим силам, які прагнуть фальсифікувати і переписати історію, потурають спробам реабілітації і героїзації нацистів.

У Росії вітають рішення суду в Мюнхені, який виніс 12 травня обвинувальний вирок по справі нацистського злочинця Івана Джона Дем'янюка. Про це заявили в Департаменті інформації і друку МЗС Росії.

Нагадаємо, Дем'янюк визнаний винним у співучасті у вбивстві 28 тисяч людей у ​​концтаборі Собібор у роки Другої світової війни.

"Для нашої країни, яка винесла на собі основний тягар боротьби з фашизмом і зазнала в ній найбільших людських жертв, цей вердикт має знаковий характер. Вчинені нацистами та їхніми посібниками злочини проти людяності не можуть мати терміну давності", - зазначили в МЗС Росії.

Протягом усього судового процесу в Мюнхені російська сторона вчасно надавала необхідне сприяння німецькому правосуддю, зазначили у відомстві.

"Німецьким судовим і слідчим органам оперативно надавалися копії архівних документів, процесуальних матеріалів, включаючи допити свідків, які мали стосунок до справи Дем'янюка", - повідомили в МЗС РФ.

Як підкреслили у відомстві, вирок Мюнхенського суду - це також відповідь тим силам, які "прагнуть фальсифікувати і переписати історію, потурають спробам реабілітації і героїзації нацистів та їхніх прибічників".

"Він (вирок – ред.) підтверджує: рішення, прийняті 65 років тому в ході Нюрнберзького процесу - остаточні і оскарженню не підлягають", - зазначили в МЗС Росії.

Нагадаємо, Львівська облрада попросить президента України Віктора Януковича домогтися звільнення Івана Дем'янюка.

Читайте також:

Засудженого на п'ять років Дем'янюка відпустять на свободу

"Ката Собібору" Івана Дем'янюка засудили до 5 років ув'язнення

Розсекречені документи ФБР виправдовують Івана Дем'янюка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: