Росія виводить свою техніку з Грузії

З Грузії на територію Росії 8 листопада відправиться останній залізничний ешелон з технікою і майном російської військової бази.

З міста Батумі (Грузія) на територію Росії 8 листопада відправиться останній залізничний ешелон з технікою і майном 12-ої російської військової бази, повідомив помічник головкому Сухопутних військ по інформаційному забезпеченню полковник Ігор Конашенков.

"З території Грузії до Росії 8 листопада відправиться останній військовий залізничний ешелон з військовою технікою і матеріально-технічним майном 12-ої російської військової бази (місто Батумі). На залізничний транспорт будуть завантажені 12 одиниць автомобільної техніки і матеріально-технічне майно. Загальна маса вантажу складе близько 55 тонн", - сказав Конашенков.

Він нагадав, що в 2007 році на територію Росії з двох російських військових баз, дислокованих в Грузії, тринадцятьма залізничними ешелонами було вивезено більше 500 одиниць техніки (близько 350 автомобільної і більше 150 бронетехніки) і близько 2 тисяч тонн матеріально-технічного майна.

Крім того, в 2007 році на 102-у російську військову базу (місто Гюмрі) відправлено чотири військові ешелони з технікою і матеріальними засобами військових баз в Грузії.

"В середині листопада запланований до відправки останній залізничний ешелон в Республіку Вірменію з матеріально-технічним майном 12-ої російської військової бази", - сказав Конашенков.

Майно призначене для доукомплектування 102-ої російської військової бази в місті Гюмрі, уточнив він. Російська Федерація виконує всі узяті на себе зобов'язання з виводу з території Грузії військових баз, відправка залізничних ешелонів здійснюється без зривів, додав помічник головкому Сухопутних військ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: