Росія хоче відправити у Лівію своїх військових

Росія заявила про готовність взяти участь у миротворчій місії ООН в Лівії, у разі, якщо таку буде створено.

Росія готова взяти участь у миротворчій місії ООН, якщо її буде створено в Лівії.

Про це в п'ятницю, 2 вересня, заявив спецпредставник президента РФ з Африки, голова комітету Ради Федерації з міжнародних справ Михайло Маргелов.

"У разі якщо нове лівійське керівництво покличе якусь місію ООН, або це буде спільна місія ООН і Африканського союзу за типом тієї, яка була створена в Судані, то Росія готова в ній брати участь", - сказав Маргелов.

Він також повідомив, що РФ запросила керівництво Перехідної національної ради (ПНР) Лівії відвідати Москву найближчим часом.

Як повідомлялося, напередодні в Парижі відбулася конференції Друзів Лівії, в якій взяли участь представники 63 країн. Учасники вирішили створити Групу друзів Лівії, перше засідання якої відбудеться наприкінці вересня в Нью-Йорку.

Конференція з Лівії в Парижі дозволила домовитися про розмороження 15 мільярдів доларів режиму Муаммара Каддафі на користь Перехідної національної ради (ПНР).

Нагадаємо, в середині лютого в Лівії почалися масові демонстрації з вимогою відходу Муаммара Каддафі, котрий править країною більш як 40 років, які згодом переросли в збройне протистояння між урядовими силами і повстанцями.

Наразі вірні Каддафі війська контролюють місто Сирт на півдні країни. 30 серпня повстанці висунули ультиматум силам Каддафі з вимогою здатися до суботи, на що ті відповіли відмовою.

Сам Муаммар Каддафі виступив із радіозверненням до своїх прихильників в Сирті, закликавши їх продовжити боротьбу з бунтівниками.

Читайте також:

Нова влада Лівії не пустить до країни миротворців

Оприлюднено секретний план ООН щодо стабілізації в Лівії

Каддафі закликав прихильників підпалити Лівію

Лівійські повстанці вирішили розстріляти Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: