Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія визначилася зі своїм представником на зустрічі в "нормандському форматі"

За словами Чеснакова, Сурков у постійному контакті зі своїми німецьким і французьким колегами.

Помічник президента РФ Владислав Сурков представлятиме Росію на зустрічі радників лідерів країн "нормандської четвірки".

Про це повідомив директор Центру політичної кон'юнктури Олексій Чеснаков, слова якого підтвердив заступник начальника управління прикордонного співробітництва адміністрації президента РФ Михайло Арутюнов.

"На липневій зустрічі представників лідерів "нормандської четвірки" Росії за дорученням президента РФ представлятиме його помічник Владислав Сурков, - повідомив ТАСС Чеснаков. - Сурков у постійному контакті зі своїми німецьким і французьким колегами Яном Хеккером і Емманюель Бонном. Вони працюють над порядком денним майбутньої зустрічі, яка має відбутися в середині наступного місяця".

За словами Чеснакова, вивчається можливість відновлення контактів щодо України і з США.

Нагадаємо, під час візиту президента України до Німеччини канцлер Ангела Меркель повідомила, що зустріч зовнішньополітичних радників лідерів України, Росії, Франції та Німеччини відбудеться 12 липня для підготовки повноцінної зустрічі в "нормандському форматі". Разом з тим, Зеленський повідомив, що підготовку зустрічі планували розпочати після дострокових парламентських виборів в Україні, проте він наполіг на прискоренні цього процесу.

"Для мене головне питання – припинення війни. Обговорювалися дати після парламентських виборів в Україні (заплановано на 21 липня - ред.). Але я хочу, щоб ця зустріч відбулася терміново, тому перша робоча зустріч відбудеться в липні", - пояснив Володимир Зеленський.

Відео"Нормандська четвірка" зустрінеться вже у липні - Зеленський

Таку дату під час зустрічі з канцлеркою Німеччини анонсував президент України. У Берліні зазначили - спочатку перемови 12 липня проведуть радники, згодом - представники України, Німеччини, Франції та Росії.  

"Нормандська четвірка" зустрінеться вже у липні - Зеленський

Залиште свій коментар

Вибір редакції