Росія визнала Національну перехідну раду Лівії

Москва визнала повстанську Національну перехідну раду, але не вважає її єдиним легітимним урядом Лівії.

Російська Федерація офіційно визнала повстанську Національну перехідну раду Лівії легітимним партнером по переговорах. Про це заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров.

При цьому глава зовнішньополітичного відомства підкреслив, що Москва, як і раніше, не вважає НПР єдиним легітимним урядом Лівії.

За словами міністра, під час зустрічі з представником повстанців Рахманом Шалькамом той заявив, що НПС не просить визнання в якості єдиного законного представника лівійського народу, а просить визнати цю раду в якості легітимного партнера по переговорах про майбутнє Лівії.

"Саме в такій якості ми з ним і зустрічалися", - додав Лавров.

Він також заявив, що, незабаром під егідою Африканського союзу мають відбутися переговори по Лівії, в яких візьмуть участь як представники Тріполі, так і Бенгазі. Разом вони спробують виробити механізм припинення кровопролиття в країні.

Попередній план врегулювання, сказав російський міністр, розроблений представниками повстанців. Саме він, як очікується, і ляже в основу переговорного процесу.

Раніше Рада лівійських повстанців визнала законним партнером по переговорах США, Євросоюз, а також багато інших країн. У той же час єдиним легітимним урядом Лівії НПС визнали тільки Франція, Італія, Катар, Кувейт, Гамбія, Сенегал і Мальдівські острови.

Переговори Лаврова і Шалькама відбулися в Москві 23 травня.

Читайте також:

НАТО завдало найсильнішого авіаудару по Тріполі з початку операції

Лівійські повстанці відмовилися від будь-яких переговорів з Каддафі

Євросоюз відкрив місію у "столиці" лівійських повстанців

Обама має намір продовжити воювати з Лівією

ВідеоРосія визнала Національну перехідну раду Лівії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: