Росія визнала, що українська труба не єдина проблема у стосунках з ЄС

Глава МЗС РФ висловив надію, що в договір Росія-ЄС будуть закладені положення про захист інтересів обох сторін.

Домовленість між Євросоюзом та Україною про модернізацію української газотранспортної системи суперечить всім попереднім угодами між Москвою та Брюсселем.

Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров.

"Це абсолютно суперечить всім рішенням про те, як вести один з одним справи", - сказав він.

За словами російського міністра, це не єдина проблема відносин між Москвою та Брюсселем. "У нас є проблеми щодо того, як розвивається партнерство з Євросоюзом", - підкреслив Лавров.

Говорячи про перспективи укладення нового базового договору між Росією та ЄС, глава МЗС РФ висловив надію, що в нього будуть закладені конкретні положення про захист інтересів обох сторін.

"Я все-таки розраховую, що буде знайдено компроміс, який дозволить розробити практичні механізми реалізації інтересів і Росії, і Євросоюзу", - зазначив він.
У той же час Лавров визнав, що переговори йдуть непросто. "Переговори складні: вирішуються питання, які безпосередньо зачіпають корінні інтереси сторін", - зазначив дипломат.

Лавров нагадав, що Євросоюз наполягає на тому, щоб у новий договір було внесено максимально можливу кількість економічних положень, в тому числі енергетику.

"Є бажання максимально завести все в великий договір, але в той же час зовнішньополітичну складову наші партнери хочуть максимально скоротити", - заявив він.

Читайте також:

Європа хоче дати ляпас Москві руками Києва – Юрій Бойко

"Газпром" передумав піднімати ціну на газ для України

У Ющенка пообіцяли не оновлювати українську ГТС без Росії

Путін порадив не ігнорувати Росію
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: