Росія все ж запустила супутник з казахського космодрому

Заборонений у запланований день старт ракети-носія "Протон-М" все ж відбувся на день пізніше.

Ракета-носій "Протон-М" з розгінним блоком "Бриз-М" і європейським телекомунікаційним супутником Eutelsat W7 стартувала у вівторок з космодрому Байконур (Казахстан) в 16:19 і через 10 хвилин після старту вивела розгінний блок і супутник на суборбітальну траєкторію.

"Подальше виведення космічного апарату Eutelsat W7 на цільову орбіту буде здійснюватися за рахунок п'яти включений маршового двигуна розгінного блоку" Бриз-М ", - повідомив керівник прес-служби ДКНПЦ ім. Хрунічева Олександр бобреня. Загальна тривалість виведення від моменту старту ракети-носія до відділення апарата від розгінного блоку становитиме 9 годин 12 хвилин.

Нгадаємо, запуск "Протон-М" спочатку планувався на понеділок, але був відкладений у зв'язку з тим, що Казахстан не дав дозвіл на його проведення, посилаючись на відсутність необхідних погоджень.

Старт був перенесений на резервний день.

Після переговорів Роскосмосу і Казкосмосу вдалося прийти до компромісу і домовитися про проведення запуску.

Район падіння першого ступеня ракети-носія знаходиться в Карагандинській області (Казахстан), другого ступеня й головного обтічника - в Республіці Алтай, третього ступеня - в акваторії Тихого океану.

Читайте також:

Казахстан заборонив Росії польоти з Байконура

Росія запустила військовий супутник

Росія вивела на орбіту три супутники

З Байконура стартував корабель з корейським космонавтом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: