Росія встановила рекорд за кількістю звільнень

У Росії за грудень кількість звільнень виросла до рекордних показників. Найбільше втрачають роботу в металургії та будівництві.

У грудні поточного року в Росії було встановлено рекорд за кількістю звільнень.

За цей місяць інтенсивність скорочень в промисловості країни виросла в два рази, повідомив Інститут економіки перехідного періоду (ІЕПП).

За даними ІЕПП, у грудні більше 60% опитаних фахівцями інституту підприємств провели скорочення. Найбільш масштабні звільнення були проведені в металургії та будівельної промисловості. Зростання скорочень був зафіксований в усіх галузях, за винятком лісової і харчової промисловості.

Рівень звільнень на російських підприємствах перевершує аналогічні показники в Литві та Латвії, які Світовий банк визнав найбільш постраждалими від глобальної економічної кризи.

Так, в найближчі півроку в Литві 40% компаній мають намір продовжувати скорочення персоналу, в Латвії - майже 35%.

Згідно з даними Росстату, який розраховує кількість безробітних росіян за методологією Міжнародної організації праці, в листопаді в Росії знов почало зростати безробіття.

До кінця листопада рівень безробіття вирісло до 8,1% від економічно активного населення, тоді як у жовтні цей показник становив 7,7%. Зростає й кількість офіційно реєстрованих безробітних - з 10 по 16 грудня кількість зареєстрованих на біржі праці росіян зросла на 1,1% і перевищила 2,078 мільйона людей. З 2 по 9 грудня офіційне безробіття в країні також збільшилася - на 0,7%.

В Україні, станом на 1 грудня на 10 робочих місць претендує 71 людина. Про це повідомили в Державному комітеті статистики України.

Читайте також:

За рік Україна стала найбіднішою країною Європи

В Україні на кожне робоче місце припадає по сім безробітних

Обама заспокоїв американців: другої Великої депресії не буде

Безробіття в єврозоні досягло 10-річного максимуму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: