Росія вважає проект резолюції України про Крим упередженим і голосуватиме проти

Україна представила в ООН проект резолюції щодо порушення прав людини в Криму.

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко представив міжнародним делегатам проект резолюції "Стан прав людини в Автономній Республіці Крим і місті Севастополі". 

Своєю чергою, представник Росії Євген Загайнов назвав проект "одностороннім" і заявив, що російська делегація голосуватиме проти нього. Про це повідомляє УНІАН

"Проект повністю ігнорує односторонні наслідки для жителів Криму від дій української влади", — сказав Загайнов. Крім того, він заявив, що "проект є необ'єктивним і упередженим".

Між іншим, співавторами українського проекту резолюції стали 38 делегацій. 

"У проекті міститься прохання до генерального секретаря ООН знайти шляхи і засоби, що дозволяють забезпечити безпечний і безперешкодний доступ до Криму представникам міжнародних інституцій для спостереження за становищем у сфері прав людини. У преамбулі проекту йдеться про засудження тимчасової окупації Російською Федерацією частини території України — Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і підтверджується невизнання її анексії", — йдеться в повідомленні агентства. 

Проект резолюції від України винесуть на голосування в третьому комітеті Генеральної асамблеї ООН у вівторок, 15 листопада. 

Нагадаємо, у представленому в ООН проекті резолюції від України пропонують засудити порушення прав людини, дискримінацію жителів Криму, кримських татар зокрема, з боку російської окупаційної влади. 

ВідеоЄвросоюз розширив список так званих чиновників окупованого Криму, які підпадають під санкції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: