Росія вважає проект резолюції України про Крим упередженим і голосуватиме проти

Україна представила в ООН проект резолюції щодо порушення прав людини в Криму.

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко представив міжнародним делегатам проект резолюції "Стан прав людини в Автономній Республіці Крим і місті Севастополі". 

Своєю чергою, представник Росії Євген Загайнов назвав проект "одностороннім" і заявив, що російська делегація голосуватиме проти нього. Про це повідомляє УНІАН

"Проект повністю ігнорує односторонні наслідки для жителів Криму від дій української влади", — сказав Загайнов. Крім того, він заявив, що "проект є необ'єктивним і упередженим".

Між іншим, співавторами українського проекту резолюції стали 38 делегацій. 

"У проекті міститься прохання до генерального секретаря ООН знайти шляхи і засоби, що дозволяють забезпечити безпечний і безперешкодний доступ до Криму представникам міжнародних інституцій для спостереження за становищем у сфері прав людини. У преамбулі проекту йдеться про засудження тимчасової окупації Російською Федерацією частини території України — Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і підтверджується невизнання її анексії", — йдеться в повідомленні агентства. 

Проект резолюції від України винесуть на голосування в третьому комітеті Генеральної асамблеї ООН у вівторок, 15 листопада. 

Нагадаємо, у представленому в ООН проекті резолюції від України пропонують засудити порушення прав людини, дискримінацію жителів Криму, кримських татар зокрема, з боку російської окупаційної влади. 

Євросоюз розширив список так званих чиновників окупованого Криму, які підпадають під санкції

Право в’їзду в Європу відучора втратила екс-прокурор Наталя Поклонська та ще п’ятеро її колег, депутатів Держдуми, обраних від Криму. Їхні рахунки у європейських банках заморожено. Рішення про розширення списку ухвалили міністри фінансів ЄС. Всього в ньому 151 людина та 37 організацій.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: