Росія вважає сюжет про напад на Грузію інформаційною війною

Сюжет телеканалу "Імеді" - частина інформаційної війни Тбілісі, повідомив Рогозін.

Помилковий репортаж грузинського телеканалу "Імеді" про "російське вторгнення" є частиною інформаційної війни, яку веде грузинська влада, вважає постійний представник Росії при НАТО Дмитро Рогозін.

Попередивши про сценарій можливих подій, телекомпанія почала передачу з заставкою звичайних новин, в яких йшлося "про вторгнення" і "вбивство президента". Ті глядачі, хто не бачив заставку, сприйняли повідомлення всерйоз. Люди з усіх кінців країни стали дзвонити один одному і до студії телеканалу, щоб з'ясувати, що відбувається насправді.

"Це грандіозна провокація, тому що вона залишить свій слід в суспільній думці Грузії. Це формування сталого шляху ворога в особі Росії, в особі росіян, це створення напруги по лінії розмежування кордонів між Грузією, Південною Осетією і Абхазією", - сказав Рогозін в інтерв'ю телеканалу Russia Today.

"Це частина тієї інформаційної війни, яку Саакашвілі продовжує вести. Дана провокація, безумовно, є частиною державної пропаганди, яка спрямована на підготовку свідомості грузинів до нової війни", - вважає постпред.

Він назвав "несерйозними" спроби президента Грузії дистанціюватися від цієї "витівки" компанії "Імеді".

"Ми знаємо точно, що цей канал контролюється грузинською владою, і Саакашвілі не міг не знати про те, що задумано. Я думаю, що мова йде не про якусь разову акцію або чергову провокацію, а саме про сплановані дії, які йдуть за певним планом, мета якого - підготовка Грузії до нових збройних конфліктів на Кавказі ", - заявив Рогозін.

Нагадаємо, грузинська телекомпанія "Імеді" спровокувала паніку по всій Грузії. В суботу ввечері телеканал продемонстрував спеціальний репортаж про вторгнення російських військ, вбивство президента Грузії Михайла Саакашвілі та початок загальної мобілізації.

Читайте також:

Паніка в Грузії: ТБ повідомило про вторгнення Росії та вбивство Саакашвілі

Саакашвілі: сюжет про напад Росії на Грузію є "близьким до реальності"

Саакашвілі запропонував НАТО використовувати Грузію як плацдарм для ударів

ВідеоРосія вважає сюжет про напад на Грузію інформаційною війною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: