Росія вважає сюжет про напад на Грузію інформаційною війною

Сюжет телеканалу "Імеді" - частина інформаційної війни Тбілісі, повідомив Рогозін.

Помилковий репортаж грузинського телеканалу "Імеді" про "російське вторгнення" є частиною інформаційної війни, яку веде грузинська влада, вважає постійний представник Росії при НАТО Дмитро Рогозін.

Попередивши про сценарій можливих подій, телекомпанія почала передачу з заставкою звичайних новин, в яких йшлося "про вторгнення" і "вбивство президента". Ті глядачі, хто не бачив заставку, сприйняли повідомлення всерйоз. Люди з усіх кінців країни стали дзвонити один одному і до студії телеканалу, щоб з'ясувати, що відбувається насправді.

"Це грандіозна провокація, тому що вона залишить свій слід в суспільній думці Грузії. Це формування сталого шляху ворога в особі Росії, в особі росіян, це створення напруги по лінії розмежування кордонів між Грузією, Південною Осетією і Абхазією", - сказав Рогозін в інтерв'ю телеканалу Russia Today.

"Це частина тієї інформаційної війни, яку Саакашвілі продовжує вести. Дана провокація, безумовно, є частиною державної пропаганди, яка спрямована на підготовку свідомості грузинів до нової війни", - вважає постпред.

Він назвав "несерйозними" спроби президента Грузії дистанціюватися від цієї "витівки" компанії "Імеді".

"Ми знаємо точно, що цей канал контролюється грузинською владою, і Саакашвілі не міг не знати про те, що задумано. Я думаю, що мова йде не про якусь разову акцію або чергову провокацію, а саме про сплановані дії, які йдуть за певним планом, мета якого - підготовка Грузії до нових збройних конфліктів на Кавказі ", - заявив Рогозін.

Нагадаємо, грузинська телекомпанія "Імеді" спровокувала паніку по всій Грузії. В суботу ввечері телеканал продемонстрував спеціальний репортаж про вторгнення російських військ, вбивство президента Грузії Михайла Саакашвілі та початок загальної мобілізації.

Читайте також:

Паніка в Грузії: ТБ повідомило про вторгнення Росії та вбивство Саакашвілі

Саакашвілі: сюжет про напад Росії на Грузію є "близьким до реальності"

Саакашвілі запропонував НАТО використовувати Грузію як плацдарм для ударів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: