Росія введе електронні паспорти для мігрантів з СНД

Для регулювання міграційних процесів на території СНД планується ввести електронні паспорти, які міститимуть інформацію про гастарбайтера.

Для регулювання міграційних процесів на території СНД планується ввести електронні паспорти, заявив генеральний секретар ради Міжпарламентської асамблеї держав - учасників СНД (МПА СНД) Михайло Кротов.

За його словами, паспорти будуть видаватися трудовим мігрантам, що виїжджають на заробітки в інші країни. Кротов зазначив, що свої розробки представили Росія, Казахстан і Молдава. На думку генсекретаря ради МПА СНД, розробкою подібних документів повинні, у першу чергу, займатися країни, які є найбільше потребують робочої сили, тобто Росія і Казахстан.

Кроов підкреслив, що міграція стане головною темою чергового засідання асамблеї, яка пройде 31 жовтня в Санкт-Петербурзі. Він нагадав, що глави держав СНД обговорювали тему міграції на самміті, що відбувався у Душанбе 5-7 жовтня.

На думку Кротова, створення кадрових центрів у колишніх республіках СРСР дозволить відбирати кращих претендентів на роботу в Росії. Раніше з пропозицією створити єдиний банк даних по іноземних робітниках виступили московська влада.

За різними оцінками, число мігрантів у Росії становить від 10 до 12 мільйонів людей, причому тільки 2,2 мільйони гастарбайтерів мають легальний статус.

Приблизно 80 відсотків усіх трудових мігрантів є громадянами країн СНД.

Як повідомлялося раніше, влада Москви планує створити магнітну пластикову карту мігранта, яка буде містити всю інформацію про іноземця, який прибуває в Москву.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: