Росія вже не становить загрози НАТО в новій стратегічній концепції альянсу

Експертна група НАТО, що займається створенням нової стратегічної концепції, вже не розглядає Росію як ворога.

Експерти НАТО вбачають у Росії партнера. Про це заявив сьогодні член Групи експертів зі створення нової стратегічної концепції НАТО Ханс-Фрідріх фон Плотц. «Ми не бачимо Росію, як загрозу, а як стабільного партнера в глобальній європейській системі безпеки і як потенційного союзника», - сказав він.

«Нам потрібна євроатлантична співпраця в галузі безпеки і співпраця з Росією. Це запрошення, і я думаю, що до нього треба ставитися серйозно», - додав експерт.

Він також відзначив необхідність створення довіри між Росією і НАТО, зокрема шляхом спільної участі у створенні системи протиракетної оборони.

Фон Плотц також зазначив, що НАТО і Росія могли б співпрацювати в питаннях боротьби з тероризмом, піратством, проводити спільні антитерористичні навчання, а також співпрацювати в інших темах.

Як повідомлялось раніше, планується, що нова стратегічна концепція НАТО буде затверджена 19-20 листопада на саміті НАТО в Лісабоні.

Нагадаємо, нещодавно НАТО відмовилося створювати нову структуру безпеки в Європі за проектом Росії. Генсек Північноатлантичного альянсу заявив, що НАТО не бачить ніякої необхідності в нових документах і нових юридично обов'язкових до виконання договорах.

Читайте також:

Генсек НАТО запропонував скоротити на 50% штат Альянсу

Генсек НАТО попередив про загрозу ракетних ударів по Європі

У НАТО впевнені, що Україна все ж таки стане членом Альянсу

Росія має вдвічі потужніший ядерний арсенал за США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: