Росія заборонить військовим публікувати фото та інформацію про себе в Інтернеті та ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Водночас обмеження не поширюється на дружин військових та звільнених зі служби.

Російська Держдума ухвалила в першому читанні урядовий законопроект про заборону військовим розміщувати в інтернеті і в ЗМІ інформацію про себе або інших військових.

Про це повідомляє "Интерфакс".

"Аналіз діяльності Збройних сил РФ, інших військ, військових формувань і органів, в тому числі в ході їх застосування в Сирії, показав, що військовослужбовці представляють особливий інтерес для спеціальних служб окремих держав, терористичних і екстремістських організацій. Інформація, розміщена військовослужбовцями в інтернеті або в ЗМІ, застосовується для інформаційного та інформаційно-психологічного впливу, а також в окремих випадках для формування упередженої оцінки державної політики РФ", - йдеться у пояснювальній записці до закону.

Згідно з документом, військовим забороняється ділитися фото- і відеоматеріалами, даними геолокації та іншою інформацією про себе та інших службовців, що може розкрити відомчу приналежність, інформацію про службову діяльність, про військові частини і підрозділи, а також про місце їхньої дислокації.

Як зазначається, заборона стосується як контрактників, так і строковиків, і іноземних громадян, які служать у РФ.

Водночас закон не обмежує в діях дружин російських військових та звільнених з військової служби громадян.

За порушення заборони військових можуть притягнути до дисциплінарної відповідальності владою відповідного командира.

Нагадаємо, раніше у Росії ухвалили закон, відповідно до якого на громадян, посадових осіб та компанії за порушення заборони на використання анонімайзерів накладатимуть штрафи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції