Росія заборонить продаж сигарет

Росію очікує заборона на реалізацію сигарет в торгових кіосках.

Російська влада продовжує боротися за впровадження здорового способу життя в російське суспільство. Найсвіжішою мірою повинна стати заборона на продаж сигарет в малих точках продажу, а точніше, заборона на реалізацію тютюнової продукції на площах розміром менше 50 квадратних метрів, заборона на продаж продовольчих і непродовольчих товарів у формі тютюнових виробів, заборона на продаж тютюнових виробів безпосередньо біля касових апаратів. Ці положення повинні увійти в нову редакцію федерального закону "Про обмеження куріння тютюну".

Дану ініціативу прокоментувала голова комітету Державної думи РФ з охорони здоров'я Ольга Борзова. За її словами, в даному випадку основний акцент робиться на захист некурящих людей від пасивного куріння. Для цього слід домогтися заборони на куріння в громадських місцях. Тільки заборону потрібно вводити поетапно. Подібним чином експерти розраховують, що споживання тютюну курцями скоротиться, а потім приведе і до повної відмови від шкідливої звички.

Треба відзначити також, що цей законопроект містить статтю про неприпустимість стимулювання продажу тютюнових виробів і спонсорства тютюну.

Нагадаємо, також, що в серпні найсуворішу заборону на куріння в громадських місцях вступив в дію на території Німеччини. Німцям заборонено палити в державних установах, навчальних закладах і лікарнях. А от у ресторанах, барах і пивних курити можна тільки в спеціально виділених приміщеннях з хорошою вентиляцією. У той же час жителям Баварії не дозволяється курити практично скрізь.

Читайте також:

2-річний хлопчик, який викурював 40 сигарет на день, кинув палити

Ізраїльські медики довели, що палять люди з низьким IQ

Вчені відкрили ген, який заважає курцям кинути палити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: