Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія закрила частину Азовського моря для українців

У РФ пояснюють все бойовими стрільбами.

У неділю, 20 травня, росіяни ультимативно закрили дві тисячі квадратних кілометрів Азовського моря для українських суден.

За інформацією ТСН.Тиждень, причина - нібито проведення бойових стрільб.

У деяких районах відстань до До українського узбережжя - не більше десяти миль. Слід зазначити, що це є брутальним порушенням Конвенції з морського права. 

Раніше повідомлялось про активізацію діяльності кораблів Берегової охорони Прикордонної служби ФСБ та Чорноморського флоту ВМФ РФ в акваторії Азовського моря. У квітні цього року штаб АТО попередив українських рибалок про можливі провокації з боку Російської Федерації, наслідком яких може стати затримання українських риболовецьких суден. Штаб АТО також не виключає підготовку подібних провокацій й в акваторії Чорного моря.

ВідеоЕкологи та моряки попередили про катастрофічні наслідки будівництва Керченського мосту

15 травня Путін відкрив рух Керченським мостом. Дамбу для нього будували, максимально засипаючи протоку. Через це течія в протоці послабиться, Азовське море почне опріснюватися, що знищить багато живих організмів. Не менш стривожені моряки, адже переправа уже затрудняє проходження кораблів, і в рік Україна втрачатиме 500 мільйонів доларів.

Екологи та моряки попередили про катастрофічні наслідки будівництва Керченського мосту

Залиште свій коментар

Вибір редакції