Росія заплатить за порушення прав людини

Європейський суд стягнув з Росії 10 тисяч євро на користь глави МФО "Менатеп" Платона Лєбєдєва. Росія збирається оскаржити рішення.

Платон Лєбєдєв
Lenta.ru
Платона Лєбєдєва засудили до восьми років ув'язнення.
Європейський суд з прав людини в Страсбурзі стягнув з Росії 10 тисяч євро на користь глави МФО "Менатеп" Платона Лєбєдєва, засудженого в РФ до восьми років ув'язнення.

"Страсбурзький суд стягнув з Росії 10 тисяч євро на користь глави МФО "Менатеп" Платона Лєбєдєва за незаконне утримання його під вартою", - повідомляє в четвер офіційний сайт Європейського суду з прав людини.

Таким чином, суд задовольнив одну з перших скарг Лєбєдєва до Страсбурга, яка була подана в січні 2004 року. Суд угледів в справі Лєбєдєва низку порушень Європейської конвенції з прав людини.

У вердикті Страсбурзького суду згадується п'ять порушень статті 5 Європейської конвенції про права людини, в якій йде мова про право на свободу і безпеку. 

Росія, у свою чергу, пообіцяла оскаржити рішення Європейського суду з прав людини. Про це повідомила представник російського Мінюсту.

"Поза сумнівом, Російська Федерація скористається своїм правом і буде оскаржувати дане рішення з проханням передати відповідну справу Великою палатою Європейського суду з прав людини", - сказала представник Мінюсту в ефірі Першого каналу Росії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: