Росія засекретить інформацію про компанії на території анексованого Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В уряді РФ ухвалили постанову.

Російський уряд ухвалив постанову згідно з якою дані про компанії в єдиному державному реєстрі юридичних осіб (ЄДРЮО), що працюють в окупованому Криму, будуть засекречені.

Відповідна постанова №729 опублікована на офіційному інтернет-порталі.

В документі йдеться про те, що доступ до інформації в ЄДРЮО про співвласників, керівників, ліцензії юрособи може бути закритий: якщо відносно компаній діють іноземні санкції, якщо компанії уповноважених банків працюють для держоборонзамовлення, якщо компанії розташовані, працюють або зареєстровані на території анексованого Криму та Севастополя.

"Доступ до даних, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб (документів, що містять інформацію), зазначеному в підпункті "н" пункту 1 статті 5 федерального закону "Про державну реєстрацію юридичних осіб та індивідуальних підприємців", може бути обмежений у разі, якщо такі відомості містять інформацію про філії і (або) представництва юрособи, розташованих на території Криму і (або) на території Севастополя", - йдеться у постанові.

Нагадаємо, Росія анексувала Крим у лютому 2014 року. 16 березня провела псевдореферендум, після якого оголосила про приєднання півострова. Цього року на честь п’ятиріччя анексії вдруге до Криму завітав російський президент Володимир Путін і делегація французьких політиків.

ВідеоВ окупованому Криму проводять нові обшуки та затримання

Російські силовики вдерлися до помешкання кримських татар. Слідчі дії проводять одразу у п'яти будинках у різних містах окупованого півострова. Місцеві активісти повідомляють про затримання вісьмох людей. Силовики забрали їх до Сімферополя.  

В окупованому Криму проводять нові обшуки та затримання

Залиште свій коментар

Вибір редакції