Росія завершила розслідування Смоленської катастрофи

Москва передала Варшаві остаточний звіт по катастрофі Ту-154, в якій загинув Лех Качинський. Трохи пізніше результати розслідування будуть оприлюднені.

Росія передала Польщі остаточний звіт за результатами розслідування катастрофи Ту-154 під Смоленськом, в якій загинув польський президент Лех Качинський.

Документи голова технічної комісії Міждержавного авіаційного комітету (МАК) Росії у середу направив на адресу уповноваженого представника Польщі через польське посольство в РФ.

Ту-154 з офіційною польською делегацією розбився під Смоленськом 10 квітня 2010 року. Літак сідав в умовах сильного туману і зачепився за дерева. Всі 96 людей, які перебували на борту літака, загинули.

Розслідування причин авіакатастрофи проводилося технічною комісією МАК. Очікується, що в середу комісія оприлюднить результати розслідування.

Після передачі доповіді Польщі вона буде перекладена польською мовою, потім її вивчить глава МВС Єжи Міллер. Польська комісія проаналізує, чи були враховані зауваження Варшави, і висловить свою позицію щодо документу.

Тим часом акредитований при МАК представник Польщі Едмунд Кліх висловив сумнів у тому, що всі польські зауваження до доповіді були прийняті російською стороною.

За його словами, щоб вивчити зауваження Польщі, розміщені на 150 сторінках тексту і передані Москві в середині грудня, треба було провести додаткові дослідження і заслухати свідків, а на це знадобилося би щонайменше кілька тижнів.

Читайте також:

Польща проігнорує доповідь Москви щодо Смоленської катастрофи

Прем'єр Польщі назвав винних у трагедії під Смоленськом

Качинський припустив, що катастрофа під Смоленськом була підстроєна

Поляки запідозрили, що Росія підсунула їм фальшиві останки Качинських

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: