Росія завершить переговори по вступу до СОТ у 2010 році

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв повідомив, що у наступному році Росія завершить переговори щодо вступу до СОТ, які тривають більше 10 років.

Росія розраховує завершити всі переговори про приєднання до Світової організації торгівлі (СОТ) в 2010 році.

Про це сказав президент Росії Дмитро Мєдвєдєв.

"Всі переговори з цього питання ми плануємо завершити в 2010 році", - написав президент в статті "Роль Росії в "перехідний період" у щорічному додатку до журналу The Economist The world in 2010.

РФ безуспішно намагається вступити до СОТ вже 16 років, у той час як членами цієї організації вже є, зокрема, Куба, Китай і ряд колишніх радянських республік.

Ще на початку 2008 року російські власті вважали, що вдасться завершити переговори до початку нового політичного циклу в США.

Однак головні партнери Москви з переговорів - Брюссель і Вашингтон - виявляли незговірливість і виставляли нові вимоги, зокрема, щодо мит на ліс і зборам за транссибірські перельоти. Каменем спотикання всі останні роки був і рівень держпідтримки російського агропрому, а також норми фітосанітарного та ветеринарного контролю.

У червні поточного року глави урядів Росії, Казахстану та Білорусії вирішили повідомити СОТ про вступ до неї в якості єдиної митної території. Всі три країни призупинили двосторонні переговори щодо приєднання до організації на час проведення консультацій щодо формування єдиної позиції Митного союзу.

У жовтні було оголошено, що Росія, Казахстан і Білорусь відновлять переговори про приєднання до СОТ окремо, але на узгоджених позиціях.

Черговий раунд переговорів між Росією і Євросоюзом з приєднання РФ до Світової організації торгівлі відбудеться в Брюсселі 16 листопада. Російську сторону переговорів представлятиме голова переговорної групи Митного союзу щодо вступу до СОТ Максим Медведков.

Читайте також:

Мєдвєдєв розповів, як болісно відвикати від наркотиків

Росія запропонувала Україні нову кабальну угоду по газу

Мєдвєдєв пообіцяв створити ядерний двигун для польотів на інші планети

Росія погодилася вступити до СОТ самостійно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: