Росія заявила про наближення натівського F-18 до літака Шойгу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Авіація РФ начебто відтіснила літак Альянсу.

Російське міністерство оборони заявило про наближення літака НАТО F-18 до літака з міністром оборони Сергієм Шойгу над міжнародними водами. Це нібито сталося над Балтійським морем.

Літак Шойгу прямував до Москви із Калінінграда, де міністр оборони брав участь у церемонії початку будівництва філії Нахімовського військово-морського училища. За повідомленням оборонного відомства РФ, літаки Су-27, які супроводжували літак із міністром, відтіснили F-18. У НАТО жодних повідомлень із приводу інциденту не робили.

Днями повідомлялося, що винищувачі Військово-повітряних сил Великої Британії 8 серпня вилітали на перехоплення російських бомбардувальників Ту-95 та винищувачів Су-27. Зі слів міністра оборони Великої Британії Бена Воллеса, дії британської авіації необхідні для цілодобового гарантування безпеки країни.

ВідеоВинищувачі Угорщини та Британії перехопили літаки РФ

Про це повідомило Міністерство оборони Угорщини. Відомо що російські Іл-22 та Су-27 літали у міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем та не вели радіозв’язку. Цей сектор на висоті понад 8 тисяч метрів патрулюють бойові літаки Угорщини та Великої Британії. Вони і здійснили маневр перехоплення.  

Винищувачі Угорщини та Британії перехопили літаки РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції