Росія заявила про звільнення гендиректора British Petroleum

Віце-прем'єр уряду Росії Ігор Сєчін заявив про відставку гендиректора ВР Хейворда.

Гендиректор BP Тоні Хейворд найближчим часом подасть у відставку. Про це заявив віце-прем'єр уряду Росії Ігор Сєчін, який має зустрітися з Хейвордом на цьому тижні. За словами чиновника, Хейворд незабаром представить свого наступника.

У прес-службі BP слова Сечіна, куратора російської енергетики, спростували, заявив, що Хейворд залишається на своєму посту.

Нагадаємо, що гендиректор BP вирішив зустрітися 29 червня з віце-прем'єром Росії, щоб переконати уряд у стабільності BP.

Раніше повідомлялося, що президент Росії Дмитро Медведєв засумнівався у стабільності BP, якій в Росії належать значні активи. Про свої сумніви Медведєв заявив після того, як стали відомі попередні оцінки витрат BP на ліквідацію наслідків екологічної катастрофи в Мексиканській затоці.

Раніше The Financial Times повідомляла, що голова ради директорів ВР Карл-Хенрік Сванберг почав пошук можливих кандидатів на місце Хейворда, якого влада США вважає відповідальним за аварію в Мексиканській затоці. За даними видання, найбільш імовірними кандидатами на пост глави ВР вважаються колишній головний керуючий російсько-британської нафтової компанії ТНК-BP Роберт Дадлі.

Хейворд працює у ВР з 1982 року, а пост глави компанії займає з 2007 року.

З початку витоку нафти, визнану найгіршою екологічною катастрофою в історії США, ВР втратила половину ринкової вартості.

Найбільшими активами британської компанії в Росії є 1,3 відсотка акцій Роснафти і половина в нафтовій компанії ТНК-BP, на яку припадає чверть світового видобутку ВР.

Читайте також:

BP припинила відкачування нафти в результаті пошкодження куполу

У ВР знали про поломку устаткування на нафтоплатформі за кілька тижнів до вибуху

Витік нафти в Мексиканській затоці недооцінили в 12 разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: