Росія заявляє, що Грузія збирає сили для нової війни

Москва знову підозрює Тбілісі у підготовці до військової агресії. Щоправда впевнена, що зараз Грузія на авантюру не здатна. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Грузинські військові
AFP
Грузинські військові
Генеральний штаб військових сил Росії припускає, що Грузія готується до нової військової агресії.

Як заявив заступник начальника Генштабу Анатолій Ноговіцин, зарубіжні країни продовжують допомагати відновлювати бойову потужність грузинської армії фінансуванням і постачаннями до Грузії різних видів озброєнь.

"Щодо зразків озброєння - вони дійсно поставляються, фінансування є, і серйозне, в різних напрямках. Гроші у грузинської сторони для розвитку Збройних сил є", - сказав Ноговіцин, не уточнивши, які саме країни надають військову допомогу Тбілісі.

Водночас він вважає, що на сьогодні Грузія не здатна на військову авантюру, подібну до торішнього військового конфлікту в Південній Осетії.

"На сьогодні не здатна. Але динаміка вельми успішна... Зараз Грузія створити подібне угрупування, яке було минулого року, в короткі терміни не здатна, але ця картина швидко змінюється. У грузин відновлення військового потенціалу йде дуже високими темпами, на жаль", - сказав Ноговіцин.

Він також повідомив, що російський генштаб має в своєму розпорядженні трофейні документи з точними даними про те, що Грузія декілька років - з 2004-го - готувала агресію проти Південної Осетії.

Заяви про те, що Грузія готується до нової війни, з російського боку звучать не вперше. Представники як військових, так і політичних кіл Москви неодноразово звинувачували Тбілісі в озброєнні з метою здійснення агресії в Абхазії та Південній Осетії.

Читайте також:

Росія: Грузія готується до нової "серпневої війни"

Грузія висунула умови мирного договору з Росією

В Росії назвали дату нової війни з Грузією

Саакашвілі обіцяє не розпочинати нову війну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: