Росія збільшила кількість своїх загиблих у війні в Південній Осетії

Термін розслідування кримінальної справи "за фактом геноциду", яка вже зараз складається з 380 томів, продовжено 8 лютого 2010 року.

Під час збройного конфлікту в Південній Осетії в серпні 2008 року, загинули 67 російських військовослужбовців, а не 64, як заявлялося раніше. Нові дані на своєму сайті публікує Слідчий комітет при прокуратурі РФ.

За даними СКП РФ, загальна чисельність грузинських озброєних формувань при нападі на Південну Осетію складала близько 17 тисяч військовослужбовців. На їх озброєнні знаходилися близько 100 танків, 70 броньованих машин, 110 артилерійських знарядь і мінометів, 30 систем залпового вогню, 210 засобів ППО, а також дев'ять бойових літаків Су-25.

У повідомленні говориться, що під час війни на території Південної Осетії було повністю зруйновано і спалено 655 житлових будинків. Ще 2 тисячі 139 житлових будов і приміщень, в яких проживало переважно осетинське населення республіки, було зруйновано частково. У зв'язку з цим більше 33 тисяч жителів Південної Осетії вимушене було покинути свої будинки.

Крім того, в комітеті заявили про продовження терміну розслідування кримінальної справи за фактом геноциду і масових вбивств громадян РФ під час цієї війни до 8 лютого 2010 року. Кримінальна справа складає 380 томів.

Раніше про 64 убитих російських військовослужбовців заявив замначальника Генштабу ВС РФ Анатолій Ноговіцин.

На початку липня глава СКП РФ Олександр Бастрикін заявив, що на 100 відсотків встановлена загибель162 мирних жителів і поранення 255 людей. За його словами, це не остаточні дані. Бастрикін також додав, що СКП класифікує дії грузинських військових у тому числі і як геноцид.

При цьому тоді Бастрикін заявляв про завершення розслідування подій в Південній Осетії.

6 серпня свій звіт про серпневу війну представив уряд Грузії. За цими даними, з грузинського боку загинули 412 людей, у тому числі 170 військовослужбовців і 228 мирних жителів. Було поранено 1747 чоловік, ще 24 пропали без вісті.

Читайте також:

Росія приготувалася до військових дій у Південній Осетії

Південна Осетія попросилася до Росії

Франція закликала Грузію і Південну Осетію заспокоїтись

Грузія та Південна Осетія звинуватили одна одну в обстрілах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: