Росія збільшує ядерний потенціал через розширення НАТО

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв побачив загрозу з боку НАТО поблизу кордонів Росії. Та не дивлячись на кризу, країна буде підвищувати боєготовність армії. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Росія готується підвищувати боєготовність своїх військ за рахунок стратегічних ядерних сил.

Про це заявив президент Росії Дмитро Мєдвєдєв на розширеному засіданні колегії Міністерства оборони РФ.

"Аналіз військово-політичної ситуації в світі показує, що у низці регіонів залишається серйозний конфліктний потенціал, зберігаються загрози, які несуть і локальні кризи, і міжнародний тероризм, не припиняються спроби розширення військової інфраструктури НАТО поблизу кордонів Росії", - заявив президент.

Тому, за словами Мєдвєдєва, це вимагає модернізації збройних сил Росії. Президент пообіцяв, що масштабне переозброєння російської армії і флоту почнеться з 2011 року.

"Все це вимагає якісної модернізації наших збройних сил, отримання ними нового перспективного вигляду", - вважає російський лідер. Він підкреслив, що не дивлячись на поточні фінансові складнощі, "для цього сьогодні є всі умови".

За його словами, "на порядку денному - переведення всіх бойових частин і з'єднань в категорію постійної готовності". "Це - ключова складова нової моделі, нового вигляду збройних сил", - підкреслив Мєдвєдєв.

Він також відзначив необхідність оптимізації структури і чисельності армії. "У військовому плануванні потрібно виходити з сучасної обстановки, з характеру потенційних загроз", - заявив президент Росії.

Мєдвєдєв також заявив, що вважає добре навчену та озброєну армія основною умовою розвитку економіки Росії та зростання добробуту громадян.

Як повідомлялося, 5 березня НАТО офіційно відновило співпрацю з Росією. При цьому між сторонами зберігаються розбіжності з низки питань, включаючи Грузію.

Нагадаємо, 12 березня канцлер Німеччини Ангела Меркель та президент Франції Ніколя Саркозі заявили, що планують виступити з ініціативами нової стратегії НАТО, яка задовольнятиме новим глобальним викликам у сфері безпеки. Раніше Ніколя Саркозі заявив про готовність Франції повернутися у командні структури НАТО.

В свою чергу, Польща вважає, що Україну і Грузію необхідно якнайшвидше включити до Північноатлантичного альянсу. Таку заяву зробив 12 березня президент Польщі Лех Качинський на зустрічі з послами іноземних держав.

Нещодавно Грузія заявила про готовність вивчити можливість розміщення на своїй території військової бази США в разі, якщо отримає таку пропозицію від Вашингтона.

Читайте також:

Уго Чавес запропонував Росії повітряну базу для бомбардувальників

Франція та Німеччина ініціюють нову стратегію НАТО

Польща вже розчищає майданчик під американські ракети

Російські військові почали навчання в Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: