Росія зібралася продати Туреччині ракетні комплекси С-300 і С-400

Росія заявила про говність взяти участь у тендері на постачання зенітно-ракетних комплексів Туреччині.

Росія готова брати участь у тендері на постачання ЗРК С-300 і С-400 Туреччині, заявив глава Рособоронекспорту Анатолій Ісайкін.

За заявою Ісайкіна, "у турецької армії є велика потреба у придбанні зенітно-ракетних комплексів дальнього радіусу дії". Як відзначив глава Рособоронекспорту, у тендері крім Росії візьмуть участь "провідні виробники таких систем із західних країн".

Туреччина протягом двох останніх років виявляла цікавість до російських ЗРК дальнього радіусу дії С-300 і С-400. Військові розраховують, що ракетні комплекси закриють південні кордони країни.

У вересні 2009 року представник збройних сил Туреччини заявив, що країна витратить не менше одного мільярда доларів на купівлю зенітних ракетних комплексів дальньої дії у Росії, США або Китаю. Зокрема, міністерство оборони Туреччини збиралося придбати як мінімум чотири американських комплексу "Петріот".

Раніше в червні директор Федеральної служби з військово-технічного співробітництва Михайло Дмитрієв прояснив ситуацію з постачаннями С-300 Ірану. Він заявив, що нові санкції ООН Cовбеза відносно цієї країни не завадять постачанню російських ЗРК.

Читайте також:

США визнали право Росії продати Ірану комплекси С-300

Росія планує розмістити свої ракети в країнах СНД

Росія побудує в Абхазії військову базу

Росія впевнена, що військовий удар по Ірану буде для США провалом

Залиште свій коментар