Росія змінила правила реєстрації іноземців

Держдума РФ уточнила порядок, за яким іноземці мають вставати на обов'язковий облік у сліжбі міграції.

Російська Держдума схвалила закон, що уточнює порядок і терміни встановлення на міграційний облік окремих категорій іноземців, які постійно чи тимчасово проживають в Росії.

Документ передбачає, що заява іноземного громадянина про реєстрацію має бути подана в орган міграційного обліку за місцем проживання в Росії протягом семи робочих днів з дати отримання їм дозволу на тимчасове проживання або посвідки на проживання або з дати переїзду.

У супровідних документах наголошується, що існує суперечність норм, що визначають термін, протягом якого іноземцеві потрібно реєструватися. Чинні норми зобов'язують враховувати за місцем перебування іноземців, що постійно проживають в РФ, протягом семи робочих днів, а тих, що тимчасово проживають - протягом трьох робочих днів з дня їх прибуття.

Тобто конкретний термін постановки на облік за місцем перебування в даних випадках, фактично, не встановлюється.

Якщо іноземець є власником житла, він має право самостійно заповнити повідомлення про своє прибуття і представити його в орган міграційного обліку.

Під час прибуття або від'їзду іноземця з готелю адміністрація може повідомити органу міграційного обліку з використанням засобів зв'язку в порядку і на умовах, які будуть встановлені Федеративної службою міграції.

Закон набуває чинності через 90 днів після його публікації.

Читайте також:

При в’їзді до Росії братимуть відбитки пальців

Парламент Італії прирівняв мігрантів до злочинців

Євросоюз незаконно експлуатує українських студентів

Минулого року до Росії приїхали 3,5 мільйонів заробітчан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: