Росія змінила тактику втручання у вибори через соцмережі - Bloomberg

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американці впевненні, що РФ збирається втрутитися у вибори в США.

Інтернет-тролі з РФ змінюють стратегію та готуються до втручання у вибори президента США 2020 року. Вони поширюють політично-провокаційні повідомлення через фейкові акаунти в соціальних мережах.

Про це пише Bloomberg, посилаючись на експертів з кібербезпеки.

Агентство Інтернет-досліджень, пов'язане з Кремлем, може бути серед тих, хто намагається обійти захист, створений компаніями, зокрема Facebook Inc. і Twitter Inc., щоб знайти і видалити фейковий вміст, який хакери створили, аби розділити американських виборців у президентській кампанії 2016 року.

"Замість того, щоб створювати контент самостійно, ми бачимо, що вони поширюють контент. Таким чином, він (контент) не обов'язково фейковий, і це дає їм можливість ховатися за когось іншого", - сказав Джон Хультквіст, директор з аналітичного аналізу в FireEye Inc.

Як розповів старший дослідник загроз в Symantec Corp. Кендід Вуест, інші хакери зламують комп'ютери і використовують їх для створення великої кількості облікових записів в соціальних мережах, які виглядають, як справжні, а також правдоподібних фоловерів і "лайків" для цих фейків.

Попри очевидність такого підходу, хакери і тролі використовують його напередодні наступних президентських виборів в США.

Вуест повідомив, що він помітив скорочення кількості випадків створення нового контенту за допомогою підроблених облікових записів з 2017 по 2018 рік і перехід до створення масових фоловерів, яких можна було б використовувати для поширення повідомлень, що покликані розколоти суспільство  2020 року.

Директор ФБР Крістофер Рей, виступаючи у вівторок на конференції RSA в Сан-Франциско, заявив, що соціальні мережі залишаються основним засобом впливу іноземних гравців на вибори в США, і бюро працює з компаніями з цієї проблеми.

"Що практично не слабшає і тільки посилюється в ході виборчих циклів - це кампанія зі зловмисного іноземного впливу, особливо з використанням соціальних мереж. Це триває, і ми готуємося до того, що це продовжиться і буде рости до 2020 року", - сказав Рей.

При цьому усунення іноземних кампаній впливу залишається важким завданням для керівництва соціальних мереж. Натаніель Глейхер, глава політики кібербезпеки в Facebook, сказав, що контроль цих спроб є "неймовірно складним балансом".

"Компаніям потрібно знайти способи створити труднощі для зловмисників, які намагаються впливати на дискусію, без одночасного ускладнення цього процесу для користувачів", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше соціальна мережа Facebook видалила 364 груп, сторінок і акаунтів, які брали участь у скоординованій недостовірній поведінці на Facebook та Instagram. З'ясувалося, що дві інформаційні операції проводилися з Росії. Одна з них була активна в декількох країнах, а іншу проводили спеціально для України. Також у Facebook знайшли схожість у поведінці виявлених акаунтів з тією діяльністю, що походила з Росії перед проміжними виборами у США.

Відео Російська Федерація втручається у виборчий процес в Україні - Петро Порошенко

Президент України готовий оприлюднити факти за три дні на Мюнхенській конференції з безпеки. За словами глави держави, спроби впливу Росія здійснює дуже активно. Мета Путіна - зупинити рух України на Захід та повернути нашу країну в сферу російського впливу. Головні виклики нинішньої виборчої кампанії – реваншизм та популізм, заявляє Петро Порошенко.

Російська Федерація втручається у виборчий процес в Україні - Петро Порошенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції