Росія змінить правила застосування своєї ядерної зброї

Москва розробила нову військову доктрину, котра змінює підстави застосування ядерної зброї. Доктрина буде відкритою для ознайомлення закордонних фахівців.

Нова військова доктрина Росії передбачає деякі зміни підстав застосування ядерної та іншої зброї.

Про це повідомив секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев.

"З точки зору, припустимо, можливість завдання превентивних ударів або ядерних, ми теж сформулюємо положення. Вони будуть дещо відрізнятися від тих, що були раніше", - сказав Патрушев, говорячи про нововведення в підготовлюваний проект військової доктрини.

У той же час, він повідомив, що доктрина по суті не є новою розробкою, а базується і використовує положення, які були в попередній.

"Ми хочемо її, цю військову доктрину, зробити відкритою, щоб у нас і за кордоном знали про те, що ми розробили і як хочемо працювати. Ми поставимо цілі і поставимо цілі, як ці цілі реалізувати", - сказав Патрушев.

При цьому він не став розповсюджуватися про деталі нововведень.

"Сьогодні це проект, а ми повинні говорити, коли це вже буде затверджена військова доктрина. Але відмінності будуть", - сказав секретар Радбезу.

Раніше Патрушев повідомив, що проект військової доктрини Росії буде переданий на затвердження президента до кінця року.

Нагадаємо, нещодавно світову спільноту сколихнула інформація про будівництво другого ядерного заводу в Ірані. Країни Заходу підозрюють Тегеран у спробах створити атомну бомбу. Той відкидає всі звинувачення на свою адресу.

На переговорах з представниками США, Росії, Китаю, Великобританії, Франції та Німеччини іранці погодилися допустити на об'єкт інспекторів Міжнародного агентства з атомної енергії ООН. Глава МАГАТЕ повідомив, що інспектори приїдуть на завод 25 жовтня.

Читайте також:

Новий іранський завод збагачує уран вдвічі швидше

Іран пустить інспекторів МАГАТЕ на ядерний завод

КНДР отримала 2 мільярди доларів за відмову від ядерної програми

Росія збудує в Україні ядерний завод

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: