Росія знайшла заміну українським станціям ППО

РФ відкрила радіолокаційну станцію в Армавірі, щоб замінити РЛС в українських Севастополі та Мукачевому.

Під Армавіром почала роботу нова російська радіолокаційна станція системи протиракетної оборони. Вона покликана замінити РЛС у Севастополі та Мукачевому, які раніше орендувала РФ.

Про це повідомив офіційний представник російського Міністерства оборони.

За його словами, станція під Армавіром стає на бойове чергування. Крім того, її комплектацію буде доведено до рівня, що забезпечить контроль над ракетонебезпечними напрямами.

Росія відмовилася від використання РЛС "Севастополь" і "Мукачеве" в лютому наступного року, а припинила їхнє використання кілька днів тому.

Українські станції були здатні фіксувати балістичні ракети на дальності 1,9 тисячі кілометрів. У зону обслуговування РЛС входили Середземне море, частина Близького Сходу, Центральна та Південна Європа. Глибина перегляду станцій сягала Ефіопії й Атлантичного океану.

Інформація з цих станцій надходила на центральний командний пункт в російському Солнечногорську. Протягом останніх трьох років щорічна плата за використання станцій становила 1,3 мільйона доларів.

За словами російських військових, нова станція в Армавірі здатна виконати завдання, які виконували РЛС, розташовані на українській території.

В майбутньому вона повинна замінити ще й РЛС "Дар'ял" (Азербайджан) і "Дніпро" (Казахстан), які також використовує РФ.

Читайте також:

США дали гроші на ПРО в Європі

Путін денонсував російсько- українську угоду

Українські РЛС можуть досліджувати космос

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: