Росія знизила в два рази кількість вакансій для трудових мігрантів

Реальна квота буде набагато нижче і складе 1,3 мільйона людей.

Росія в 2010 році зможе запропонувати робочі місця 2 мільйонам трудових мігрантів. Такий розмір квоти на залучення іноземної робочої сили, яку встановить уряд Росії на наступний рік.

Як повідомляється з посиланням на представників міграційної служби, реальна квота буде набагато нижче і складе 1,3 мільйона людей.

При цьому різниця між офіційною і реальною квотами - резерв на випадок, якщо Росії знадобиться більше робочих рук через кордон. Квота по Москві на 2010 рік складе 250 тисяч людей, з яких 80 тисяч буде в резерві. У 2009 році обсяг квоти становив 392 тисячі людей.

Варто відзначити, що російська влада планувала встановити квоту на 2009 рік у 3,97 мільйона людей. Потім прем'єр-міністр Росії Володимир Путін дозволив скоректувати квоти у бік дворазового зменшення.

Після цього квоти скоротилися ще раз - на 52 тисячі людей. При цьому річна квота буде вибрана тільки на 65%.

Нагадаємо, що квоти на трудових мігрантів у Росії почали діяти в 2008 році. Вони були введені, щоб легалізувати роботу гастарбайтерів і не допустити витіснення громадян РФ зі своїх робочих місць іноземцями. Роботодавці визначають кількість необхідних їм іноземців в спеціальних заявках, що подаються на затвердження в Міністерство охорони здоров'я.

Як повідомлялося, раніше заступник міністра охорони здоров'я і соціального розвитку РФ Максим Топілін вже заявляв, що в 2010 році квоти на іноземну робочу силу будуть істотно скорочені.

Читайте також:

СБУ виявила нелегальний канал переправлення українців до Латвії

Італія легалізувала понад 37 тисяч українців

У Києві двоє заробітчан погрожували себе підірвати через невиплату зарплати

У Львові розгорівся міжнародний скандал через авіаперевезення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: