Росія знову погрожує Штатам

Росія застосує військово-технічні заходи для нейтралізації погроз, які виникнуть у разі розгортання американської ПРО в Європі.

"Ми все одно будемо змушені вживати військово-технічні заходи для нейтралізації тих погроз, які однозначно будуть створені у разі фізичного розгортання третього позиційного району (США в Європі – ТСН.ua)", - заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров в інтерв'ю радіостанції "Эхо Москвы".

"Коли він задумувався, ми чесно попередили, що ми такі заходи продумуватимемо, і неодноразово це підтверджували", - сказав міністр, відповідаючи на запитання про можливе розміщення комплексу "Іскандер" в Калінінградській області.

За словами Лаврова, Росія в даному випадку "по-чесному" поступає відносно США і адміністрації обраного президента Барака Обами, який "аналізуватиме ситуацію з планами розгортання" системи ПРО в Європі з погляду її вартості і ефективності.

Міністр також відзначив, що в цьому питанні має брати активну участь і Євросоюз як зацікавлена особа.

"Все-таки Євросоюз повинен цим займатися. Шкода, що для цього потрібно було дізнатися, що ми робитимемо у відповідь на ці односторонні дії", - сказав Лавров.

Нагадаємо, нещодавно президент РФ Дмитро Мєдвєдєв заявив, що у разі розгортання американської системи ПРО у Чехії та Польщі, Росія розмістить на противагу цьому у Калінінградській області 5 ракетних комплексі "Іскандер". Крім всього іншого, ці комплекси повинні будуть приглушувати радіосигнали ПРО.

Втім, як стверджують деякі експерти, ця погроза Мєдвєдєва є блефом, оскільки Росія фізично не має такої кількості боєздатних "Іскандерів".

Також нещодавно президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що його країна теж планує розмістити на своїй території ці ракетні комплекси, навіть якщо для цього їх доведеться купити.

Раніше заступник міністра закордонних справ РФ Олександр Глушко заявив, що Росія не розміщуватиме "Іскандери" у Калінінградській області, якщо США відмовляться від розміщення ПРО у Чехії та Польщі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: