Росія зробила актора Стівена Сігала своїм спецпредставником з гуманітарних зв'язків зі США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він буде займатися поліпшенням російсько-американських відносин.

Міністерство закордонних справ Росії призначило американського актора Стівена Сігала спеціальним представником відомства з питань російсько-американських гуманітарних відносин.

Про це йдеться в повідомленні, розміщеному в офіційному акаунті відомства в Facebook. Повідомляється, що у актора є російський паспорт.

"Стівен Сігал призначений спеціальним представником МЗС Росії з питань російсько-американських гуманітарних зв'язків. Завдання - сприяння подальшому розвитку російсько-американських відносин у гуманітарній сфері, включаючи взаємодію в сфері культури, мистецтва, громадських та молодіжних обмінів тощо", - йдеться в повідомленні МЗС.

Відомство також уточнило, що у Сігала буде суспільно-політична посада, що не передбачає грошової винагороди.

Стивен Сигал назначен специальным представителем МИД России по вопросам российско-американских гуманитарных связей....

Posted by Russian Foreign Ministry - МИД России on Saturday, August 4, 2018

С коллегой по работе

Posted by Maria Zakharova on Saturday, August 4, 2018

Сігал, коментуючи своє призначення, зазначив, що у нього завжди було бажання зробити щось для поліпшення російсько-американських відносин.

"Я невпинно працюю над цим протягом багатьох років неофіційно, і тепер я дуже вдячний за можливість робити те ж саме офіційно. Я щиро вдячний", - йдеться в його повідомленні, яке цитує канал RT.

Зазначимо, Стівен Сігал став громадянином Росії в листопаді 2016 року. Крім російського і американського громадянства, у нього є сербський паспорт.

ВідеоАктора Стівена Сігала звинуватили в зґвалтуванні

Його колишня колега, акторка Регіна Сімонс, заявила, що Сігал зґвалтував її. Все сталося 1993-го року, коли актори працювали над стрічкою "В зоні смертельної небезпеки". Регіна каже, що Сігал запросив її на вечірку на честь завершення зйомок. Але коли дівчина приїхала, з'ясувалося, що вона була єдиною гостею. Тоді Сігал напав на неї.

Актора Стівена Сігала звинуватили в зґвалтуванні

Залиште свій коментар

Вибір редакції