Росія звинуватила Грузію у зв'язках з Аль-Каїдою

Офіційний Тбілісі закликав країни-партнери відреагувати на звинувачення Росії у бік Грузії.

Росія звинуватила Грузію у зв'язках з Аль-Каїдою
Секретар Ради нацбезпеки Грузії Ека Ткешелашвілі.
У вівторок на засіданні Національного антитерористичного комітету (НАК) його голова, директор ФСБ Росії Олександр Бортников заявив, що виявлені у бойовиків аудіозвіти свідчать про те, що ними спільно з емісарами "Аль-Каїди" встановлені контакти з представниками спецслужб Грузії, за участю яких організовано підготовку та перекидання терористів на територію Чеченської Республіки і доставку зброї в Дагестан.

Офіційний Тбілісі вже повідомив країнам-партнерам про цю заяву і закликав їх відреагувати відповідним чином. Про це журналістам розповіла секретар Ради нацбезпеки Грузії Ека Ткешелашвілі.

Що стосується можливих загроз після такої заяви, Ткешалашвілі вважає, що "Росія на цьому етапі не зважиться на агресивні дії проти Грузії".

"Росія не має політичного капіталу, щоб в найближчому майбутньому здійснити агресивні дії проти Грузії, але однаково це питання завжди повинне бути в центрі уваги, оскільки Росія подібні заяви не робить випадково", - наголосила секретар Ради безпеки.

За словами Ткешелашвілі, "це не вперше, коли Росія звинувачує Грузію у зв`язках з терористами, і зазвичай це вона робить перед або під час зустрічі з високими гостями".

Секретар Ради безпеки також закликала стежити за подіями на Північному Кавказі та заявами Росії на адресу Грузії.

Читайте також:

СНД анулювала всі угоди, які підписувала Грузія

Грузія обрала Україну посередником на переговорах з Росією

The Observer: Росія готується до вторгнення у Крим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: