Росія звинуватила НАТО у неспроможності вирішити проблему авіаперевезень

Представник Росії у НАТО Дмитро Рогозін вважає, що виверження невеликого вулкана виявило слабкі сторони НАТО.

Постійний представник Росії при НАТО Дмитро Рогозін звернув увагу на той факт, що в "момент технологічного колапсу", викликаного виверженням вулкана в Ісландії, НАТО не змогла запропонувати ЄС свої альтернативи.

"Колапс авіаційного сполучення від одного лише тільки невеликого виверження одного з невеликих вулканів на території однієї з найменших країн НАТО показує, що сама стихія, сама природа може поставити перед інфраструктурою сучасної Європи проблеми, які не можуть бути вирішені навіть такою амбітною і могутньою організацією, як НАТО ", - сказав Рогозін у Брюсселі.

Він зазначив, що стихія паралізувала сучасне людство.

За словами Рогозіна, "це говорить про те, що якщо природа створює проблеми, що паралізують сучасне людство, то які ж можуть бути наслідки для нормального життя якої б то не було військової діяльності на території європейського континенту, особливо військової діяльності, спрямованої на знищення середовища проживання народів Європи".

Нагадаємо, повторне виверження вулкана Ейяфяллайекюдль в 200 кілометрах на схід від столиці Ісландії Рейк'явіка почалося 14 квітня. В атмосферу було викинуто величезну хмару попелу, що призвело до закриття повітряного простору над значною частиною Старого Світу.

За даними організації з контролю за безпекою повітряного руху, з 15 до 19 квітня у світі було скасовано близько 63 тисяч рейсів. У результаті введення цього надзвичайного заходу виявилися буквально паралізовані 313 аеропортів по всій Європі.

Читайте також:

Британців, які застрягли в аеропортах, вивозять на військових кораблях

У Європі ще діють обмеження на польоти: довідка

Метеорологи прогнозують: Хмара попелу з Ісландії поверне до Арктики

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: