Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія звинуватила Туреччину в обстрілі сирійського міста під час перемир'я

У Туреччині російські закиди поки не коментували.

Російський центр з примирення ворогуючих сторін у Сирії заявив про напад на сирійську територію з боку Туреччини.

Про це інформує Радіо Свобода.

"В ніч з 27 на 28 лютого у російський центр з примирення ворогуючих сторін у Сирії надійшла інформація про напад з території Туреччини на сирійське місто Ет-Телль ель-Аб'яд збройних підрозділів за підтримки великокаліберної артилерії", – заявив начальник центру Сергій Кураленко.

За роз'ясненням російська сторона звернулася до колег з аналогічного американського центру. Поки у США та Туреччині ці повідомлення не коментували.

Нагадаємо, що в неділю, 28 лютого, сирійські повстанці звинуватили Росію в бомбардування шести міст на заході провінції Алеппо. Факт авіаударів підтвердив Сирійський центр моніторингу прав людини. Однак сирійські державні медіа нічого не повідомляють про авіаудари, а Міністерство оборони Росії відмовилося від коментарів.

Як відомо, Рада Безпеки Організації Об'єднаних Націй в п'ятницю, 26 лютого, одноголосно прийняла резолюцію з вимогою, щоб всі учасники війни в Сирії дотримувалися перемир'я. Режим припинення вогню в Сирії почався опівночі 27 лютого. Водночас Сирія залишила за собою право відповісти силою на порушення перемир'я.

Залиште свій коментар

Вибір редакції