Росіянам набридли ракети: у Кремлі шукають "позитив" для виступу Путіна на тлі обвалу його рейтингу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рейтинги влади почали падати після скандальної пенсійної реформи .

У Кремлі намагаються знайти позитивні теми для послання Володимира Путіна Федеральним зборам, які відбудуться 20 лютого.

Про це повідомляє Дождь із посиланням на джерела, близькі до адміністрації президента.

За словами співрозмовників видання, у посланні будуть підняті теми національних проектів і волонтерства; також президент може висловитися про проблеми з вивезенням відходів.

"У Кремлі намагаються знайти позитивний порядок денний через низькі рейтинги, люди втомилися від ракет", - сказав один з чиновників, знайомих з процесом обговорення тем послання.

Рейтинги влади почали падати після скандальної пенсійної реформи у Росії. У січні рейтинг Володимира Путіна знизився до 13-річного мінімуму. Йому довіряють лише 32,8% росіян. 

Нагадаємо, у березні 2018  Путін під час послання до Федеральних зборів заявив про наявність у РФ гіперзвукової зброї. Також він сказав, що Росія зробила технологічний прорив, створивши ядерний ракетний комплекс для нейтралізації загроз військового потенціалу США. Не обійшлося й без конфузів - у відео про новітню надзвукову ракету Путіна показали кадри з фільму 2007 року. 

ВідеоТрамп відмовився від переговорів з Путіним через ситуацію у Керченській протоці

Президент США Дональд Трамп відмовився від переговорів із Володимиром Путіним через ситуацію у Керченській протоці. Про це господар Білого дому повідомив через свій Twitter. Росія не повернула Україні ані кораблі, ані моряків, написав Трамп, тому він чекатиме наступної нагоди зустрітися, щойно ситуацію буде вирішено. 

Трамп відмовився від переговорів з Путіним через ситуацію у Керченській протоці

Залиште свій коментар

Вибір редакції