Росіяни більше довіряють Путіну, але президентом хочуть бачити Мєдвєдєва

Рейтинг довіри Мєдвєдєву коливається в межах 44-45%, а Путіну - 54-55%. А в рейтинг "президентства" Путіна просто не включили.

Криза істотно не позначилася на рейтингу російської влади. Про це свідчать результати соціологічних опитувань ВЦВГД. Незважаючи ні на що Володимир Путін і Дмитро Мєдвєдєв як і раніше на вершині популярності.

Рівень схвалення росіянами діяльності президента протягом всього кризового року поступово зростав і виріс з 71% до 74%. Приблизно такі ж показники і у прем'єр-міністра.

Досить високі оцінки отримало, згідно з опитуванням ВЦВГД, уряд в цілому - рівень схвалення 55%. Оцінки інших інститутів влади гірше: Рада Федерації - 34%, Держдума - 33%.

Рейтинг довіри Дмитру Мєдвєдєву коливається в межах 44-45%, а от Володимиру Путіну росіяни довіряють відсотків на десять більше - 54-55%. Інші політики на тлі цього тандему, не дотягують навіть до десятивідсоткового рейтингу довіри.

"Криза кризою, а влада як і раніше залишається популярною", - говорить генеральний директор ВЦВГД Валерій Федоров.

За даними соціологів, якби вибори президента Росії відбулися найближчої неділі, то переміг би Дмитро Мєдвєдєв з результатом у 51%. Решта претендентів, такі як Зюганов, Жириновський, Шойгу і так далі - набирають 5% і менше.

Володимир Путін, чомусь в опитуванні ВЦВГД, як претендент у президенти не фігурує.

Мабуть соціологи шанують політику Кремля, не роздмухують пристрасті з приводу можливого суперництва і підтримують версію про єдність тандему.

Втім, відомо, що соціологія з науки сухих цифр давно перетворилася на інструмент маніпулювання масовою свідомістю, а результати опитувань ВЦВГД завжди разючим способом збігаються з тим, що потрібно кремлівським піарникам.

Читайте також:

Сучасними героями Росії визнано Путіна та Сашу Бєлого

Путін відкинув пропозицію піти з політики: "Не дождетесь!"

Путін: ми з Мєдвєдєвим однієї крові

Мєдвєдєв похвалив Путіна за роботу під час кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: