Росіяни чекають впровадження санкцій США за три дні та наступний їх раунд у грудні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Держдепі вже підготували до публікації необхідні документи.

Нові санкції проти Росії стануть чинними з наступного понеділка. Про це повідомляють російські ЗМІ, зокрема РБК.

За наявними даними, федеральні документи вже оформлені в Державному департаменті США. Вони будуть оприлюднені 27 серпня, після чого санкції набудуть чинності.

ВідеоНові санкції проти РФ: США розширили список осіб і компаній, яких підозрюють у співпраці з КНДР

Цього разу у чорний список потрапили особи та компанії, яких спіймали на співправці з КНДР та звинувачують у кіберзлочинності. Також у санкційному переліку опиналася російська судноплавна компанія, що перевозила нафту до Північної Кореї. Окрім того, уже сьогодні можуть набрати чинності додаткові санкції, ухвалені у зв’язку з отруєнням у Великій Британії.

Нові санкції проти РФ: США розширили список осіб і компаній, яких підозрюють у співпраці з КНДР

Нові американські обмеження передбачають заборону на постачання в Росію продукції подвійного призначення, експорт товарів і технологій, пов'язаних зі сферою національної безпеки США, а також з електронікою, компонентами і технологіями для нафтогазової галузі.

Санкції пов'язані з отруєнням Сергія і Юлії Скрипаль в британському Солсбері. Офіційний Лондон поклав відповідальність за хімічну атаку на РФ. У Держдепі дають Росії можливість протягом трьох місяців подати гарантії щодо хімічної зброї та допустити на свої об’єкти міжнародних інспекторів. У разі відсутності кроків назустріч Вашингтон обіцяє другий раунд санкцій, який гіпотетично може буде запроваджений у грудні поточного року.

Як повідомлялося, на тлі нових санкцій США російська національна валюта знову продовжила своє падіння. Натомість президент РФ Володимир Путін назвав дії американців контрпродуктивними і безглуздими

Залиште свій коментар

Вибір редакції