Росіяни дедалі більше невдоволені владою

39% росіян вважають, що економічна криза підсилює протестні настрої серед населення Росії.

Такі дані наводить фонд "Общественное мнение". Доповідь ФОМ аналізує, наскільки криза в економіці впливає на соціальну стійкість. Тобто фактично досліджує, чи є в суспільстві ґрунт для протестів, виступів; і якщо так, то, де і в яких групах.

За даними соціологів, страх перед кризою збільшує саму кризу, і це найбільша соціальна небезпека. З іншого боку, 24% опитаних вважають, що незадоволених політикою влади не стало більше, а 27% нічого не відомо про те, як змінюється ставлення населення до влади.

2% упевнені, що за час кризи до російської влади стали ставитися навіть краще. При цьому індекс невдоволення понад усе розвинений серед так званих авангардних груп. Так соціологи називають успішних та "орієнтованих на активність і досягнення" людей.

Найтривожнішими регіонами Росії соціологи назвали Татарстан, Ярославську, Курську і Омську області. Серед тривожних також Москва і Санкт-Петербург.

Дослідження показало, що 42% росіян визначають сьогоднішнє становище в економіці як кризу. Така ж частка опитаних вважають, що їх знайомі і родичі чекають погіршення ситуації найближчим часом.

26% респондентів відзначають погіршення ситуації в своєму регіоні, 29% помічають припинення будівництва. Але тільки 22% опитаних заявили про те, що мали труднощі на роботі через кризу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: